Unikátní umístění

Apartmány Laguna Beskidów se nacházejí u okouzlujícího jezera Żywieckie a jsou přibližně 20 minut od města Bielsko-Biała. Pro svou krásnou architekturu si město zasloužilo označení „Malá Vídeň“. Jedná se o hlavní město kultury tohoto regionu. Jedinečné památky a restaurace s atmosférou potěší milovníky regionální kuchyně.

Żywiec je ještě blíž, pouhých 10 minut od Laguny Beskidów. Město je spojeno především s pivem, ale nabízí mnohem více. Naleznete zde Středověké tržiště, hradní a parkový komplex, muzea a každoroční koncertní turné Meskie Granie.

Pro vyznavače zimních sportů nelze opomenout město Szczyrk, který se nachází 15 minut jízdy autem. Město je známé jako hlavní zimní město Polska.

10 m

Živecké
jezero

16.5 km

Sčirk
lyžařské středisko

13 km

Horní
Żar

8.3 km

Živecký
pivovar

2.5 km

Vlakové nádraží
Pietrzykowice Żywieckie

U NÁS SE NUDIT NEBUDETE

Turisticky atraktivní okolí poskytuje zábavu v kteroukoli roční dobu. Nedaleko vzdálená hora Żar je vyhledávaná pro adrenalinové letní sporty, jako je například paragliding. Nachází se zde desítky kilometrů „enduro stezek“ v různých stupních obtížnosti. Beskydy jsou dokonale vhodné pro pěší turistiku s obrovským množstvím moderních sjezdovek pro lyžování a snowboarding. Rodiny s dětmi ocení vodní atrakce u jezera a hlídanou pláž. Nedaleko se nachází Pivovarské muzeum Żywiec založené v roce 1856.

Přes 80 km
cyklistických tras

Přes 40 km
sjezdovek

Rekreační
rybaření

Plachtění a kanoistika

Paddleboarding

Paraglidingové
lety

Laguna Beskidów

ul. Żeglarska
Zarzecze k. Żywca

APARTMÁNY

Apartmány jsou dispozičně řešeny jako 1kk, 2kk a 3kk. Panoramatická okna na terasu nebo zahradu jsou navržena tak, aby si majitelé a hosté apartmánu mohli užívat dechberoucí výhled na jezero, hory a přírodu.

Máte nějaké otázky či se nezávazně přijedete podívat?
Zanechte nám kontakt a vše probereme.